Маратон на приятелството Плевен, 22 май 2022

Участници тест

Всички дистанции

Име
Name
Дистанция    
Distance    
Отбор или клуб
Team or Club
Държава
Country
Пол
Sex
Състезателен номер
Race Number
1 Денислава Дачева Крос 3 км / Cross 3 km Аякс Bulgaria жена/female 800
2 Мирослав Михайлов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 502
3 Йордан Иванов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 503
4 Димитър Димитров 10 км / 10 km Кайлъшка шкембета Bulgaria мъж/male 504
5 Матю Димитров Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1000
6 Милена Обретенова Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 200
7 Дарина Цветанова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 505
8 Детелин Николов Крос 3 км / Cross 3 km Jamaica мъж/male 801
9 Димитър Димитров Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 802
10 Дея Димитрова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1001
11 Филип Ячев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1002
12 Kaloyan Tsankov 10 км / 10 km Lovech Runners Bulgaria мъж/male 500
13 Тихомир Божинов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 803
14 Виктор Дилов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1003
15 Любомир Димов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 501
16 Добромир Лалов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 508
17 Ая Александрова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1004
18 Светлин Митев Крос 3 км / Cross 3 km Баскетболен клуб "Спартак" - Плевен Bulgaria мъж/male 804
19 Ивелина Маркова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 805
20 Пламен Марков Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 806
21 Нели Ангелова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1005
22 Даниел Йорданов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 807
23 Daniel Savov 10 км / 10 km Autoservice TANDEM Bulgaria мъж/male 509
24 Детелин Николов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 510
25 Виктория Николова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 506
26 Екатерина Петкова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 808
27 Иво Макавеев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 809
28 Андрей Макавеев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1006
29 Михаил Минев 10 км / 10 km Русе Bulgaria мъж/male 507
30 Ивелин Тенев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Черешка Bulgaria мъж/male 203
31 Martin Tomanov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 511
32 Tsvyatko Yashev 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 512
33 Preslav Tsanov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 513
34 Красимир Власковски Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 201
35 Nikolay Krastev 10 км / 10 km adidas Runners Sofia Bulgaria мъж/male 558
36 Nikolay Efremov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km СК Локомотив Дряново Bulgaria мъж/male 213
37 Мария Михайлова Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 202
38 Теодора Петкова Маратон 42 км / Marathon 42 km Invictus Bulgaria жена/female 1
39 Михаил Илиев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1007
40 Владислав Илиев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1008
41 Веселин Лефтеров
Боян Костадинов
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km А Клас Bulgaria мъж/male 100
42 Kaloyan Simeonov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 514
43 Andon Simeonov Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1009
44 Ivan Tsanov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 522
45 Йордан Димов Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 10
46 Борислав Лаков Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 9
47 Andrey Samardzhiev Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Begach Bulgaria мъж/male 204
48 Nikola Genchev Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 205
49 Violeta Makaveeva 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 515
50 Зорница Райкова Маратон 42 км / Marathon 42 km Азимут Bulgaria жена/female 2
51 Илиян Събев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1010
52 Niko Matnurov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 524
53 Петър Цонков Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 3
54 Александър Ангелов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 206
55 Pavlin Todorov 10 км / 10 km Локомотив Дряново Bulgaria мъж/male 523
56 Виктория Николова Маратон 42 км / Marathon 42 km СКЛА "Нефтяник" Шабла Bulgaria жена/female 11
57 Марин Костов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 810
58 Александър Наков Маратон 42 км / Marathon 42 km Adidas runners Sofia Bulgaria мъж/male 4
59 Jonathan Postlewaite Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km United States мъж/male 207
60 Daniel Ivanov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 516
61 Ivan Tsanov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 525
62 Atanas Samokvarev 10 км / 10 km Диви Рози Bulgaria мъж/male 526
63 Rumyana Tsanova 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 517
64 Svetoslav Palazov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 527
65 Danielle John 10 км / 10 km India жена/female 528
66 Joanna George 10 км / 10 km India жена/female 529
67 MOHAMMED RIFAT HOSSAIN Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km United Kingdom мъж/male 208
68 Deyan Shipkov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 209
69 Megha Sebastian 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 530
70 Десислава Янева
Ратеб Ал Макауи
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km Syria мъж/male 103
71 Сава Гергов
Павлина Джуркова
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km Крачун и Малчо Bulgaria жена/female 101
72 Цветелин Гергов Маратон 42 км / Marathon 42 km Крачун и Малчо Bulgaria мъж/male 5
73 Naureen Zia 10 км / 10 km United Kingdom жена/female 518
74 Aamir Shah 10 км / 10 km United Kingdom мъж/male 519
75 Zhivko Zhelyazkov Маратон 42 км / Marathon 42 km MT Running Team Bulgaria мъж/male 34
76 Christina Zhelyazkova 10 км / 10 km Adidas Runners Sofia Bulgaria жена/female 560
77 Боряна Танева 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 520
78 Vladimir Makaveev 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 521
79 Fero Ferad Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 12
80 Стефан Балиев
Николай Балиев
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km Бавни и тягостни Bulgaria мъж/male 102
81 Стоян Иванов Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 6
82 Пламен Пенев Маратон 42 км / Marathon 42 km СКЛА МАРАТОНЕЦ Bulgaria мъж/male 7
83 Борислава Видева Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria жена/female 8
84 Диляна Т. Вутова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 811
85 Иван Грозев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 210
86 Dimitar Karzhin Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 211
87 Мартин Христов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1011
88 Александър Христов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1012
89 Елена Григорова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1013
90 Momchil Najdenov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 216
91 Petar Nedyalkov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 215
92 Димитър Генчев Крос 3 км / Cross 3 km Да бягаш! Bulgaria мъж/male 812
93 Доротея Димитрова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 542
94 Петър Петров Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 16
95 Ивайло Цветанов Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 13
96 Светозар Христов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1014
97 ivaylo valev Маратон 42 км / Marathon 42 km Локомотив Дряново Bulgaria мъж/male 14
98 Юлия Казакова Детски маратон / Kids Race ТАНГРА Bulgaria жена/female 1015
99 Бойко Златанов Маратон 42 км / Marathon 42 km Локомотив София Никола Карапетров Bulgaria мъж/male 15
100 Даниел Николов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1016
101 Ралица Георгиева Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 813
102 Андрей Николов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 814
103 Мартин Събев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1017
104 Милен Макавеев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 214
105 Ivailo Grancharov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 220
106 Мариан Петков Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 221
107 Ivan Lilov Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1018
108 Петьо Павлов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 532
109 Цветан Донков Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 217
110 Milen Tsanov Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1019
111 Elena Tsanova Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 815
112 Веселин Георгиев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 218
113 Диана Найденова 10 км / 10 km Ленивец под упойка Bulgaria жена/female 531
114 Цветан Донков Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 219
115 Oleksandra Kyryllova Маратон 42 км / Marathon 42 km Elite Running Romania Ukraine жена/female 17
116 Димитър Саралиев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1020
117 Габриел Саралиев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1021
118 Michaela Bepperling Крос 3 км / Cross 3 km Germany жена/female 816
119 Suzana Stanimirova 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 533
120 Boyan Yanakiev 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 534
121 Tzvetalin Vassilev 10 км / 10 km Canada мъж/male 550
122 ZHIVKO ATANASOV Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 21
123 GALYA ATANASOVA Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 224
124 VALENTINA GOSPODINOVA 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 537
125 Veselin Petkov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 222
126 Белослава Генчева Детски маратон / Kids Race Да бягаш! Bulgaria жена/female 1022
127 Боряна Попова-Цветкова Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 225
128 Красимир Тренев Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 18
129 Dobromir Dimov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 226
130 Светлозар Иванов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1023
131 Емануел Мартинов Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 19
132 Hamza Ib Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 817
133 Mihaela Gancheva 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 535
134 Иван Иванов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Asics FrontRunner Bulgaria Bulgaria мъж/male 223
135 Василена Матеева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1024
136 Евелина Златанова Маратон 42 км / Marathon 42 km Tri Team Varna Bulgaria жена/female 20
137 Habeeb Kamal 10 км / 10 km India мъж/male 536
138 Ева Йорданова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1025
139 Диляна Маркова Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria жена/female 22
140 Plamen Draganov 10 км / 10 km Атлетик Правец Bulgaria мъж/male 543
141 Дария Драганова Детски маратон / Kids Race Атлетик Правец Bulgaria жена/female 1026
142 Beloslava Savova Крос 3 км / Cross 3 km СКЛА ЕВЪР Варна Bulgaria жена/female 818
143 Георги Милев 10 км / 10 km Nightwish Bulgaria мъж/male 538
144 Rumen Savov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 235
145 BOYKA ARSOVA Маратон 42 км / Marathon 42 km 5km Run Bulgaria жена/female 23
146 МАРИЯНА МИХАЙЛОВА Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria жена/female 24
147 Nelly Ivanova 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 544
148 Юлиан Кънчев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 253
149 Бетина Генчева Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 819
150 Матео Войнов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1027
151 Златил Златилов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 545
152 Ния Йотова 10 км / 10 km AsicsFrontRunner Bulgaria жена/female 539
153 Димитър Димитров 10 км / 10 km Tri.4s Bulgaria мъж/male 540
154 Emil Yotov 10 км / 10 km AsicsFrontRunner Bulgaria мъж/male 541
155 Борис Сарабеев 10 км / 10 km Tri.4S Bulgaria мъж/male 546
156 Крум Христов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km 5 km run Bulgaria мъж/male 227
157 Ivan Mitev Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 228
158 Диляна Колева Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 243
159 Любомир Апостолов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 229
160 Elorm Tsetse Крос 3 км / Cross 3 km United Kingdom мъж/male 820
161 Румен Ангелов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 230
162 Стамен Митев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 821
163 Константин Парталозов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Vivacom running team Bulgaria мъж/male 231
164 Vasil Vasilev Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Vivacom running team Bulgaria мъж/male 232
165 Dobrinka Mihaylova Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Vivacom running team Bulgaria жена/female 233
166 Ангел Христов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Vivacom Running Team Bulgaria мъж/male 234
167 Калин Савчев Маратон 42 км / Marathon 42 km Vivacom Running Team Bulgaria мъж/male 26
168 Марина Марчовска 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 574
169 Maria Miteva-Goulisheva Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 822
170 Станислав Кожухаров 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 547
171 Джесика Иванова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 548
172 Валентин Льонг 10 км / 10 km Vivacom Running Team Bulgaria мъж/male 549
173 Станимир Статев Маратон 42 км / Marathon 42 km КК Берое Bulgaria мъж/male 27
174 Таня Дамянова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 823
175 Иван Кирев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 237
176 FLORIN-OVIDIU ENE Крос 3 км / Cross 3 km Romania мъж/male 824
177 Иван Любенов Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 28
178 Preslav Sotirov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 236
179 Михаел Димитров Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 238
180 Петьо Димитров 10 км / 10 km Гумените мечета Bulgaria мъж/male 551
181 Petya Stateva Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 239
182 Никола Кацарски Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1028
183 Марина Кацарска Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1029
184 Georgi Lubenov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 553
185 Hristofor Petkov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 554
186 Александра Лазарова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1030
187 Радостина Далева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1031
188 Хрисия Далева Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1032
189 Красимир Спасов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 244
190 Георги Божев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 245
191 Петър Митрашков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1033
192 Асен Митрашков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1034
193 Боян Вълев Маратон 42 км / Marathon 42 km СКЛА Юлис Bulgaria мъж/male 29
194 Благовест Петров 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 555
195 Стефан Петров 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 556
196 Филип Александров Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1035
197 Божидар Марчев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1036
198 Антонио Стефанов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1037
199 Петър Терзиев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Жулистан Bulgaria мъж/male 240
200 Бисер Илиев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 825
201 Снежана Димитрова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 826
202 Петър Атанасов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 552
203 Panayot Vladikov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 557
204 Володимир Куценко Детски маратон / Kids Race PaceRun Ukraine мъж/male 1038
205 Виктория Куценко Детски маратон / Kids Race PaceRun Ukraine жена/female 1039
206 Виталий Куценко 10 км / 10 km PaceRun Ukraine мъж/male 561
207 Rosen Dosev Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 30
208 Петър Дончев Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 31
209 Георги Георгиев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 241
210 Йоана Христова Детски маратон / Kids Race БК СПАРТАК ПЛЕВЕН Bulgaria жена/female 1040
211 Генади Чуканов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km А Е ц Козлодуй Bulgaria мъж/male 242
212 Ивайло Георгиев Крос 3 км / Cross 3 km Без отбор Bulgaria мъж/male 827
213 Мирослава Ангелова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1041
214 Мария Арсова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1042
215 PLAMEN MERAZOV Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 246
216 Йордан Митев Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 32
217 MALINA IVANOVA Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria жена/female 33
218 Нина Русева Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 247
219 Кристиян Хаджийски Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1043
220 Венелин Бъчев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1044
221 Цаньо Арабаджиев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 212
222 Александър Стомоняков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1045
223 Mihail Iliev Детски маратон / Kids Race СК по триатлон "Б. Доков" Bulgaria мъж/male 1046
224 Darina Fiskucheva Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1047
225 Yavor Fiskuchev Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1048
226 Mihail Iliev Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 828
227 Калоян Георгиев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1049
228 Биляна Хараламбиева Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 829
229 Илиян Генов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1050
230 Димитър Атанасов
Десислава Францова
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km Шушомушовци Bulgaria мъж/male 104
231 Stanka Mircheva 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 559
232 Tomislav Mirchev Крос 3 км / Cross 3 km КЛА Атлетик Правец Bulgaria мъж/male 845
233 radu preda 10 км / 10 km Elite Running Romania Romania мъж/male 562
234 Тони Доковска Крос 3 км / Cross 3 km АК “ Светла Димитрова” Bulgaria жена/female 830
235 Ванеса Стоянова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1052
236 Влади Стоянов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1053
237 Марая Вълева Детски маратон / Kids Race КБС "Аякс" - Троян Bulgaria жена/female 1054
238 Georgi Marev 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 569
239 Peter Minev Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 251
240 Радомир Дуков 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 570
241 Пресияна Топалска Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1055
242 Марина Гетова 10 км / 10 km Metro Bulgaria жена/female 579
243 Aleksandar Naydenov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 252
244 Juan Pablo Ruiz Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km A.S. Libertas Spain мъж/male 248
245 Мира Спасова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1056
246 Тони Тончев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1057
247 Чавдар Унчелов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1058
248 Людмил Унчелов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1059
249 Деян Рачев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1060
250 Иво Илиев
Валентин Илиев
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km "Триатлон 1" Bulgaria мъж/male 105
251 Denis Dorus 10 км / 10 km Elite Running Romania мъж/male 575
252 Мартин Иванов
Преслав Петков
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km "Триатлон 2" Bulgaria мъж/male 106
253 Николай Илиев
Милена Абрашева
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km Old school team Bulgaria жена/female 107
254 Ивайло Петров 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 563
255 Димитър Генчев Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 35
256 Людмил Унчелов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1061
257 Красимир Пирков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1062
258 Пламена Пиркова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1063
259 Красимир Пирков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1064
260 Ивайло Христов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 564
261 Патрисия Йорданова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 565
262 Йоана Бъчева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1065
263 Карина Бъчева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1066
264 Емил Игнатов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 249
265 Ивелина Вълова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female очаква плащане
pending payment
266 Никола Йорданов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 250
267 Марио Марков Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 831
268 Plamen Markov Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 832
269 Димитрий Акчарлиев Маратон 42 км / Marathon 42 km 5 кмрън Bulgaria мъж/male 36
270 София Симеонова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1067
271 Веселин Маринов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 833
272 Александър Петров Крос 3 км / Cross 3 km СК по Триатлон Плевен Bulgaria мъж/male 834
273 Daniel Hristov Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1068
274 Leonardo Ruiz Детски маратон / Kids Race Spain мъж/male 1069
275 Илиян Пачев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1070
276 Александър Вълчев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1071
277 Andreia Wessel 10 км / 10 km Elite Running Club Romania жена/female 566
278 Калоян Стамов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1072
279 Елица Фискучева Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 835
280 Кристина Пеева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1073
281 Angel Angelov 10 км / 10 km #ASICSFrontRunner Bulgaria Bulgaria мъж/male 567
282 Angela Stoimenova 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 571
283 Георги Хараламбиев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 836
284 Pavlin Gunov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male очаква плащане
pending payment
285 Цветелина Христова Крос 3 км / Cross 3 km Атлетик Правец Bulgaria жена/female 837
286 Виктория Илиева Детски маратон / Kids Race СК по Триатлон,, Борислав Доков,, Bulgaria жена/female 1074
287 Габриела Иванова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 838
288 Йоана Христова Крос 3 км / Cross 3 km Бк Спартак Bulgaria жена/female 839
289 Васил Цвятков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1075
290 Въльо Стойков 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 568
291 Mihai-Octavian Tudose 10 км / 10 km Romania мъж/male 576
292 Claudia Padureanu 10 км / 10 km Romania жена/female 577
293 Симона Митева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1076
294 Стелян Стоянов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1077
295 Александър Руков 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 572
296 Иван Вълев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1078
297 Victor Vlad 10 км / 10 km Elite Running Romania мъж/male 573
298 Цветомир Иванов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 840
299 Виктор Мечков Детски маратон / Kids Race Баскетболно училище Спартак Плевен Bulgaria мъж/male 1079
300 Нели Ангелова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1080
301 Oliver Patten Крос 3 км / Cross 3 km Team Patten United Kingdom мъж/male 841
302 Reyhan Patten Крос 3 км / Cross 3 km Team Patten United Kingdom жена/female 842
303 Charles Patten Крос 3 км / Cross 3 km Team Patten United Kingdom мъж/male 843
304 Любомир Бъчев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 844
305 Деница Попова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 578
306 Пламен Николов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1081
307 Димитър Тодоров 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 580
308 Васил Грозев 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 581
309 Светослав Марков Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 254
310 Vasil Velichkov 10 км / 10 km ASICS FrontRunner Bulgaria Bulgaria мъж/male 582
311 Владислав Илчев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 846
312 Християн Статев Крос 3 км / Cross 3 km АК ,,Орловец- 93" Габрово Bulgaria мъж/male 847
313 Александър Вълчев Крос 3 км / Cross 3 km БК"СПАРТАК" Bulgaria мъж/male 848
314 Владислав Йорданов Детски маратон / Kids Race METRO Bulgaria мъж/male 1051
315 Никол Гочева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1082
316 Йоана Манчева Детски маратон / Kids Race Атлетик Правец Bulgaria жена/female 1083
317 Borislav Borisov Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1084
318 ХРИСТО АТАНАСОВ 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 583
319 Мариян Симеонов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 849
320 Sofia Nenova Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1085
321 Kristina Nenova Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1086
322 Kristina Nenova Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1087
323 Денислав Пирков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1088
324 Стефан Цанков 10 км / 10 km Аякс Троян Bulgaria мъж/male 584
325 Андрей Ночев 10 км / 10 km Аякс Троян Bulgaria мъж/male 585
326 Катрин Маринова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1089
327 Ивайла Маринова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1090
328 Vanya Ivanova 10 км / 10 km Kammarton Run Club Bulgaria жена/female 587
329 Hristiyana Bankova 10 км / 10 km Kammarton Run Club Bulgaria жена/female 588
330 Dayana Bankova 10 км / 10 km Kammarton Run Club Bulgaria жена/female 589
331 Ralica Baeva Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 850
332 Daniela Georgieva Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 255
333 Юлиан Митев Детски маратон / Kids Race БК Спартак - Плевен Bulgaria мъж/male 1091
334 Борислав Вутов Детски маратон / Kids Race СК по Триатлон Борислав Доков Bulgaria мъж/male 1092
335 Pavlin Gunov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male очаква плащане
pending payment
336 Деян Димитров Крос 3 км / Cross 3 km METRO Bulgaria мъж/male 851
337 Oksana Georgieva Крос 3 км / Cross 3 km Ukraine жена/female 852
338 Eduard Kyrylov Крос 3 км / Cross 3 km Ukraine мъж/male 853
339 Йордан Маринчев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1093
340 Калоян Ненов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1094
341 Кристиян Димов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 854
342 vladimir hristov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 586

Маратон 42

Име
Name
Дистанция    
Distance    
Отбор или клуб
Team or Club
Държава
Country
Пол
Sex
Състезателен номер
Race Number
1 Теодора Петкова Маратон 42 км / Marathon 42 km Invictus Bulgaria жена/female 1
2 Йордан Димов Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 10
3 Борислав Лаков Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 9
4 Зорница Райкова Маратон 42 км / Marathon 42 km Азимут Bulgaria жена/female 2
5 Петър Цонков Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 3
6 Виктория Николова Маратон 42 км / Marathon 42 km СКЛА "Нефтяник" Шабла Bulgaria жена/female 11
7 Александър Наков Маратон 42 км / Marathon 42 km Adidas runners Sofia Bulgaria мъж/male 4
8 Цветелин Гергов Маратон 42 км / Marathon 42 km Крачун и Малчо Bulgaria мъж/male 5
9 Zhivko Zhelyazkov Маратон 42 км / Marathon 42 km MT Running Team Bulgaria мъж/male 34
10 Fero Ferad Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 12
11 Стоян Иванов Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 6
12 Пламен Пенев Маратон 42 км / Marathon 42 km СКЛА МАРАТОНЕЦ Bulgaria мъж/male 7
13 Борислава Видева Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria жена/female 8
14 Петър Петров Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 16
15 Ивайло Цветанов Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 13
16 ivaylo valev Маратон 42 км / Marathon 42 km Локомотив Дряново Bulgaria мъж/male 14
17 Бойко Златанов Маратон 42 км / Marathon 42 km Локомотив София Никола Карапетров Bulgaria мъж/male 15
18 Oleksandra Kyryllova Маратон 42 км / Marathon 42 km Elite Running Romania Ukraine жена/female 17
19 ZHIVKO ATANASOV Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 21
20 Красимир Тренев Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 18
21 Емануел Мартинов Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 19
22 Евелина Златанова Маратон 42 км / Marathon 42 km Tri Team Varna Bulgaria жена/female 20
23 Диляна Маркова Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria жена/female 22
24 BOYKA ARSOVA Маратон 42 км / Marathon 42 km 5km Run Bulgaria жена/female 23
25 МАРИЯНА МИХАЙЛОВА Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria жена/female 24
26 Калин Савчев Маратон 42 км / Marathon 42 km Vivacom Running Team Bulgaria мъж/male 26
27 Станимир Статев Маратон 42 км / Marathon 42 km КК Берое Bulgaria мъж/male 27
28 Иван Любенов Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 28
29 Боян Вълев Маратон 42 км / Marathon 42 km СКЛА Юлис Bulgaria мъж/male 29
30 Rosen Dosev Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 30
31 Петър Дончев Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 31
32 Йордан Митев Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 32
33 MALINA IVANOVA Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria жена/female 33
34 Димитър Генчев Маратон 42 км / Marathon 42 km Bulgaria мъж/male 35
35 Димитрий Акчарлиев Маратон 42 км / Marathon 42 km 5 кмрън Bulgaria мъж/male 36

Полумаратон 21

Име
Name
Дистанция    
Distance    
Отбор или клуб
Team or Club
Държава
Country
Пол
Sex
Състезателен номер
Race Number
1 Милена Обретенова Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 200
2 Ивелин Тенев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Черешка Bulgaria мъж/male 203
3 Красимир Власковски Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 201
4 Nikolay Efremov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km СК Локомотив Дряново Bulgaria мъж/male 213
5 Мария Михайлова Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 202
6 Andrey Samardzhiev Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Begach Bulgaria мъж/male 204
7 Nikola Genchev Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 205
8 Александър Ангелов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 206
9 Jonathan Postlewaite Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km United States мъж/male 207
10 MOHAMMED RIFAT HOSSAIN Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km United Kingdom мъж/male 208
11 Deyan Shipkov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 209
12 Иван Грозев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 210
13 Dimitar Karzhin Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 211
14 Momchil Najdenov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 216
15 Petar Nedyalkov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 215
16 Милен Макавеев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 214
17 Ivailo Grancharov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 220
18 Мариан Петков Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 221
19 Цветан Донков Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 217
20 Веселин Георгиев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 218
21 Цветан Донков Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 219
22 GALYA ATANASOVA Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 224
23 Veselin Petkov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 222
24 Боряна Попова-Цветкова Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 225
25 Dobromir Dimov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 226
26 Иван Иванов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Asics FrontRunner Bulgaria Bulgaria мъж/male 223
27 Rumen Savov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 235
28 Юлиан Кънчев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 253
29 Крум Христов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km 5 km run Bulgaria мъж/male 227
30 Ivan Mitev Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 228
31 Диляна Колева Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 243
32 Любомир Апостолов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 229
33 Румен Ангелов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 230
34 Константин Парталозов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Vivacom running team Bulgaria мъж/male 231
35 Vasil Vasilev Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Vivacom running team Bulgaria мъж/male 232
36 Dobrinka Mihaylova Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Vivacom running team Bulgaria жена/female 233
37 Ангел Христов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Vivacom Running Team Bulgaria мъж/male 234
38 Иван Кирев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 237
39 Preslav Sotirov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 236
40 Михаел Димитров Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 238
41 Petya Stateva Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 239
42 Красимир Спасов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 244
43 Георги Божев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 245
44 Петър Терзиев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Жулистан Bulgaria мъж/male 240
45 Георги Георгиев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 241
46 Генади Чуканов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km А Е ц Козлодуй Bulgaria мъж/male 242
47 PLAMEN MERAZOV Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 246
48 Нина Русева Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 247
49 Цаньо Арабаджиев Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 212
50 Peter Minev Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 251
51 Aleksandar Naydenov Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 252
52 Juan Pablo Ruiz Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km A.S. Libertas Spain мъж/male 248
53 Емил Игнатов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 249
54 Никола Йорданов Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 250
55 Светослав Марков Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria мъж/male 254
56 Daniela Georgieva Полумаратон 21 км / Half Marathon 21 km Bulgaria жена/female 255

10 К

Име
Name
Дистанция    
Distance    
Отбор или клуб
Team or Club
Държава
Country
Пол
Sex
Състезателен номер
Race Number
1 Мирослав Михайлов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 502
2 Йордан Иванов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 503
3 Димитър Димитров 10 км / 10 km Кайлъшка шкембета Bulgaria мъж/male 504
4 Дарина Цветанова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 505
5 Kaloyan Tsankov 10 км / 10 km Lovech Runners Bulgaria мъж/male 500
6 Любомир Димов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 501
7 Добромир Лалов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 508
8 Daniel Savov 10 км / 10 km Autoservice TANDEM Bulgaria мъж/male 509
9 Детелин Николов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 510
10 Виктория Николова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 506
11 Михаил Минев 10 км / 10 km Русе Bulgaria мъж/male 507
12 Martin Tomanov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 511
13 Tsvyatko Yashev 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 512
14 Preslav Tsanov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 513
15 Nikolay Krastev 10 км / 10 km adidas Runners Sofia Bulgaria мъж/male 558
16 Kaloyan Simeonov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 514
17 Ivan Tsanov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 522
18 Violeta Makaveeva 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 515
19 Niko Matnurov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 524
20 Pavlin Todorov 10 км / 10 km Локомотив Дряново Bulgaria мъж/male 523
21 Daniel Ivanov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 516
22 Ivan Tsanov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 525
23 Atanas Samokvarev 10 км / 10 km Диви Рози Bulgaria мъж/male 526
24 Rumyana Tsanova 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 517
25 Svetoslav Palazov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 527
26 Danielle John 10 км / 10 km India жена/female 528
27 Joanna George 10 км / 10 km India жена/female 529
28 Megha Sebastian 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 530
29 Naureen Zia 10 км / 10 km United Kingdom жена/female 518
30 Aamir Shah 10 км / 10 km United Kingdom мъж/male 519
31 Christina Zhelyazkova 10 км / 10 km Adidas Runners Sofia Bulgaria жена/female 560
32 Боряна Танева 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 520
33 Vladimir Makaveev 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 521
34 Доротея Димитрова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 542
35 Петьо Павлов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 532
36 Диана Найденова 10 км / 10 km Ленивец под упойка Bulgaria жена/female 531
37 Suzana Stanimirova 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 533
38 Boyan Yanakiev 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 534
39 Tzvetalin Vassilev 10 км / 10 km Canada мъж/male 550
40 VALENTINA GOSPODINOVA 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 537
41 Mihaela Gancheva 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 535
42 Habeeb Kamal 10 км / 10 km India мъж/male 536
43 Plamen Draganov 10 км / 10 km Атлетик Правец Bulgaria мъж/male 543
44 Георги Милев 10 км / 10 km Nightwish Bulgaria мъж/male 538
45 Nelly Ivanova 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 544
46 Златил Златилов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 545
47 Ния Йотова 10 км / 10 km AsicsFrontRunner Bulgaria жена/female 539
48 Димитър Димитров 10 км / 10 km Tri.4s Bulgaria мъж/male 540
49 Emil Yotov 10 км / 10 km AsicsFrontRunner Bulgaria мъж/male 541
50 Борис Сарабеев 10 км / 10 km Tri.4S Bulgaria мъж/male 546
51 Марина Марчовска 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 574
52 Станислав Кожухаров 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 547
53 Джесика Иванова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 548
54 Валентин Льонг 10 км / 10 km Vivacom Running Team Bulgaria мъж/male 549
55 Петьо Димитров 10 км / 10 km Гумените мечета Bulgaria мъж/male 551
56 Georgi Lubenov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 553
57 Hristofor Petkov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 554
58 Благовест Петров 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 555
59 Стефан Петров 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 556
60 Петър Атанасов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 552
61 Panayot Vladikov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 557
62 Виталий Куценко 10 км / 10 km PaceRun Ukraine мъж/male 561
63 Stanka Mircheva 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 559
64 radu preda 10 км / 10 km Elite Running Romania Romania мъж/male 562
65 Georgi Marev 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 569
66 Радомир Дуков 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 570
67 Марина Гетова 10 км / 10 km Metro Bulgaria жена/female 579
68 Denis Dorus 10 км / 10 km Elite Running Romania мъж/male 575
69 Ивайло Петров 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 563
70 Ивайло Христов 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 564
71 Патрисия Йорданова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 565
72 Ивелина Вълова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female очаква плащане
pending payment
73 Andreia Wessel 10 км / 10 km Elite Running Club Romania жена/female 566
74 Angel Angelov 10 км / 10 km #ASICSFrontRunner Bulgaria Bulgaria мъж/male 567
75 Angela Stoimenova 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 571
76 Pavlin Gunov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male очаква плащане
pending payment
77 Въльо Стойков 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 568
78 Mihai-Octavian Tudose 10 км / 10 km Romania мъж/male 576
79 Claudia Padureanu 10 км / 10 km Romania жена/female 577
80 Александър Руков 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 572
81 Victor Vlad 10 км / 10 km Elite Running Romania мъж/male 573
82 Деница Попова 10 км / 10 km Bulgaria жена/female 578
83 Димитър Тодоров 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 580
84 Васил Грозев 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 581
85 Vasil Velichkov 10 км / 10 km ASICS FrontRunner Bulgaria Bulgaria мъж/male 582
86 ХРИСТО АТАНАСОВ 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 583
87 Стефан Цанков 10 км / 10 km Аякс Троян Bulgaria мъж/male 584
88 Андрей Ночев 10 км / 10 km Аякс Троян Bulgaria мъж/male 585
89 Vanya Ivanova 10 км / 10 km Kammarton Run Club Bulgaria жена/female 587
90 Hristiyana Bankova 10 км / 10 km Kammarton Run Club Bulgaria жена/female 588
91 Dayana Bankova 10 км / 10 km Kammarton Run Club Bulgaria жена/female 589
92 Pavlin Gunov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male очаква плащане
pending payment
93 vladimir hristov 10 км / 10 km Bulgaria мъж/male 586

Щафета

Име
Name
Дистанция    
Distance    
Отбор или клуб
Team or Club
Държава
Country
Пол
Sex
Състезателен номер
Race Number
1 Веселин Лефтеров
Боян Костадинов
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km А Клас Bulgaria мъж/male 100
2 Десислава Янева
Ратеб Ал Макауи
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km Syria мъж/male 103
3 Сава Гергов
Павлина Джуркова
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km Крачун и Малчо Bulgaria жена/female 101
4 Стефан Балиев
Николай Балиев
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km Бавни и тягостни Bulgaria мъж/male 102
5 Димитър Атанасов
Десислава Францова
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km Шушомушовци Bulgaria мъж/male 104
6 Иво Илиев
Валентин Илиев
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km "Триатлон 1" Bulgaria мъж/male 105
7 Мартин Иванов
Преслав Петков
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km "Триатлон 2" Bulgaria мъж/male 106
8 Николай Илиев
Милена Абрашева
Щафета 2х10.5 км / Relay 2х10.5 km Old school team Bulgaria жена/female 107

Fun run Kids

Име
Name
Дистанция    
Distance    
Отбор или клуб
Team or Club
Държава
Country
Пол
Sex
Състезателен номер
Race Number
1 Матю Димитров Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1000
2 Дея Димитрова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1001
3 Филип Ячев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1002
4 Виктор Дилов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1003
5 Ая Александрова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1004
6 Нели Ангелова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1005
7 Андрей Макавеев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1006
8 Михаил Илиев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1007
9 Владислав Илиев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1008
10 Andon Simeonov Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1009
11 Илиян Събев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1010
12 Мартин Христов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1011
13 Александър Христов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1012
14 Елена Григорова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1013
15 Светозар Христов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1014
16 Юлия Казакова Детски маратон / Kids Race ТАНГРА Bulgaria жена/female 1015
17 Даниел Николов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1016
18 Мартин Събев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1017
19 Ivan Lilov Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1018
20 Milen Tsanov Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1019
21 Димитър Саралиев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1020
22 Габриел Саралиев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1021
23 Белослава Генчева Детски маратон / Kids Race Да бягаш! Bulgaria жена/female 1022
24 Светлозар Иванов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1023
25 Василена Матеева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1024
26 Ева Йорданова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1025
27 Дария Драганова Детски маратон / Kids Race Атлетик Правец Bulgaria жена/female 1026
28 Матео Войнов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1027
29 Никола Кацарски Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1028
30 Марина Кацарска Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1029
31 Александра Лазарова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1030
32 Радостина Далева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1031
33 Хрисия Далева Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1032
34 Петър Митрашков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1033
35 Асен Митрашков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1034
36 Филип Александров Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1035
37 Божидар Марчев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1036
38 Антонио Стефанов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1037
39 Володимир Куценко Детски маратон / Kids Race PaceRun Ukraine мъж/male 1038
40 Виктория Куценко Детски маратон / Kids Race PaceRun Ukraine жена/female 1039
41 Йоана Христова Детски маратон / Kids Race БК СПАРТАК ПЛЕВЕН Bulgaria жена/female 1040
42 Мирослава Ангелова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1041
43 Мария Арсова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1042
44 Кристиян Хаджийски Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1043
45 Венелин Бъчев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1044
46 Александър Стомоняков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1045
47 Mihail Iliev Детски маратон / Kids Race СК по триатлон "Б. Доков" Bulgaria мъж/male 1046
48 Darina Fiskucheva Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1047
49 Yavor Fiskuchev Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1048
50 Калоян Георгиев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1049
51 Илиян Генов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1050
52 Ванеса Стоянова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1052
53 Влади Стоянов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1053
54 Марая Вълева Детски маратон / Kids Race КБС "Аякс" - Троян Bulgaria жена/female 1054
55 Пресияна Топалска Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1055
56 Мира Спасова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1056
57 Тони Тончев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1057
58 Чавдар Унчелов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1058
59 Людмил Унчелов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1059
60 Деян Рачев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1060
61 Людмил Унчелов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1061
62 Красимир Пирков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1062
63 Пламена Пиркова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1063
64 Красимир Пирков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1064
65 Йоана Бъчева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1065
66 Карина Бъчева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1066
67 София Симеонова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1067
68 Daniel Hristov Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1068
69 Leonardo Ruiz Детски маратон / Kids Race Spain мъж/male 1069
70 Илиян Пачев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1070
71 Александър Вълчев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1071
72 Калоян Стамов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1072
73 Кристина Пеева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1073
74 Виктория Илиева Детски маратон / Kids Race СК по Триатлон,, Борислав Доков,, Bulgaria жена/female 1074
75 Васил Цвятков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1075
76 Симона Митева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1076
77 Стелян Стоянов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1077
78 Иван Вълев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1078
79 Виктор Мечков Детски маратон / Kids Race Баскетболно училище Спартак Плевен Bulgaria мъж/male 1079
80 Нели Ангелова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1080
81 Пламен Николов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1081
82 Владислав Йорданов Детски маратон / Kids Race METRO Bulgaria мъж/male 1051
83 Никол Гочева Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1082
84 Йоана Манчева Детски маратон / Kids Race Атлетик Правец Bulgaria жена/female 1083
85 Borislav Borisov Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1084
86 Sofia Nenova Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1085
87 Kristina Nenova Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1086
88 Kristina Nenova Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1087
89 Денислав Пирков Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1088
90 Катрин Маринова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1089
91 Ивайла Маринова Детски маратон / Kids Race Bulgaria жена/female 1090
92 Юлиан Митев Детски маратон / Kids Race БК Спартак - Плевен Bulgaria мъж/male 1091
93 Борислав Вутов Детски маратон / Kids Race СК по Триатлон Борислав Доков Bulgaria мъж/male 1092
94 Йордан Маринчев Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1093
95 Калоян Ненов Детски маратон / Kids Race Bulgaria мъж/male 1094

3 км

Име
Name
Дистанция    
Distance    
Отбор или клуб
Team or Club
Държава
Country
Пол
Sex
Състезателен номер
Race Number
1 Денислава Дачева Крос 3 км / Cross 3 km Аякс Bulgaria жена/female 800
2 Детелин Николов Крос 3 км / Cross 3 km Jamaica мъж/male 801
3 Димитър Димитров Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 802
4 Тихомир Божинов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 803
5 Светлин Митев Крос 3 км / Cross 3 km Баскетболен клуб "Спартак" - Плевен Bulgaria мъж/male 804
6 Ивелина Маркова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 805
7 Пламен Марков Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 806
8 Даниел Йорданов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 807
9 Екатерина Петкова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 808
10 Иво Макавеев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 809
11 Марин Костов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 810
12 Диляна Т. Вутова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 811
13 Димитър Генчев Крос 3 км / Cross 3 km Да бягаш! Bulgaria мъж/male 812
14 Ралица Георгиева Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 813
15 Андрей Николов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 814
16 Elena Tsanova Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 815
17 Michaela Bepperling Крос 3 км / Cross 3 km Germany жена/female 816
18 Hamza Ib Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 817
19 Beloslava Savova Крос 3 км / Cross 3 km СКЛА ЕВЪР Варна Bulgaria жена/female 818
20 Бетина Генчева Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 819
21 Elorm Tsetse Крос 3 км / Cross 3 km United Kingdom мъж/male 820
22 Стамен Митев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 821
23 Maria Miteva-Goulisheva Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 822
24 Таня Дамянова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 823
25 FLORIN-OVIDIU ENE Крос 3 км / Cross 3 km Romania мъж/male 824
26 Бисер Илиев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 825
27 Снежана Димитрова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 826
28 Ивайло Георгиев Крос 3 км / Cross 3 km Без отбор Bulgaria мъж/male 827
29 Mihail Iliev Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 828
30 Биляна Хараламбиева Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 829
31 Tomislav Mirchev Крос 3 км / Cross 3 km КЛА Атлетик Правец Bulgaria мъж/male 845
32 Тони Доковска Крос 3 км / Cross 3 km АК “ Светла Димитрова” Bulgaria жена/female 830
33 Марио Марков Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 831
34 Plamen Markov Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 832
35 Веселин Маринов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 833
36 Александър Петров Крос 3 км / Cross 3 km СК по Триатлон Плевен Bulgaria мъж/male 834
37 Елица Фискучева Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 835
38 Георги Хараламбиев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 836
39 Цветелина Христова Крос 3 км / Cross 3 km Атлетик Правец Bulgaria жена/female 837
40 Габриела Иванова Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 838
41 Йоана Христова Крос 3 км / Cross 3 km Бк Спартак Bulgaria жена/female 839
42 Цветомир Иванов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 840
43 Oliver Patten Крос 3 км / Cross 3 km Team Patten United Kingdom мъж/male 841
44 Reyhan Patten Крос 3 км / Cross 3 km Team Patten United Kingdom жена/female 842
45 Charles Patten Крос 3 км / Cross 3 km Team Patten United Kingdom мъж/male 843
46 Любомир Бъчев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 844
47 Владислав Илчев Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 846
48 Християн Статев Крос 3 км / Cross 3 km АК ,,Орловец- 93" Габрово Bulgaria мъж/male 847
49 Александър Вълчев Крос 3 км / Cross 3 km БК"СПАРТАК" Bulgaria мъж/male 848
50 Мариян Симеонов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 849
51 Ralica Baeva Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria жена/female 850
52 Деян Димитров Крос 3 км / Cross 3 km METRO Bulgaria мъж/male 851
53 Oksana Georgieva Крос 3 км / Cross 3 km Ukraine жена/female 852
54 Eduard Kyrylov Крос 3 км / Cross 3 km Ukraine мъж/male 853
55 Кристиян Димов Крос 3 км / Cross 3 km Bulgaria мъж/male 854
Scroll to top